Ventilky logoPrvní koncert očima paní ředitelky

titulek-Large1Tak to jsou ony! Světlušky. Že nevíte, kdo to je? No přece nový sboreček naší školy. Přestože začaly pracovat až během měsíce září, už si troufly na svůj první koncert. A kdo je slyšel, může potvrdit, že úspěch měly veliký a zasloužený!

Sbormistry sboru jsou manželé Marie a Luboš Hánovi a to je už jasná značka kvality. Tak si je všechny prohlédněte, jak se před koncertem soustředily, nenechaly se rozptylovat ani fotoaparátem, ale s lehkostí a hravostí sobě vlastní se těšily na samotný koncert, jejich první.

Nejprve malinko zkoušely…ale jen opravdu maličko, aby se neřeklo. Pak přišly malinko zkoušet i jejich rodiče a pak už bylo vše připraveno a mohl začít koncert. Světlušky na svém prvním koncertě předvedly celkem pět písniček a tu poslední si zazpívaly spolu s rodiči, aby jim to nebylo líto. Chovaly se zcela profesionálně, takže si za svůj výkon zasloužily samozřejmě i květiny, pánové ocenili místo květin sladkou čokoládku.

A pak už Světlušky přenechaly pódium těm větším zpěvákům, tedy Ventilkám. Výroční koncert Ventilek nabídl posluchačům žánrově velmi pestrý program – od sakrální hudby přes lidovou až k lehkému popu. Každý si tedy přišel na své, pobrukoval si, obdivoval, aplaudoval….Jen ten Jožin z bažin, který na koncert také zavítal – nejen v písni, ale i živě – ten na 14. výroční koncert Ventilek hezky vzpomínat nebude. Všichni víme, jak to s ním dopadlo poté, co na něj z letadla „prášek pěkně klesl“….Jožin z bažin byl totiž po onom osudném práškování celý bílý, a tak všichni viděli, jak „ze sálu ven pílí“……ale dobrou náladu s sebou neodnesl, takže po přídavku odcházeli lidé do svých domovů v pohodě a spokojeni. A to je dobře, protože koncert tím splnil svůj účel.

dsc 0449-large dsc 0460-large dsc 0476-large dsc 0477-large dsc 0480-large dsc 0482-large dsc 0501-large dsc 0502-large dsc 0510-large dsc 0511-large dsc 0522-large dsc 0530-large dsc 0540-large dsc 0542-large dsc 0553-large dsc 0574-large dsc 0575-large dsc 0577-large

zus jirkovjirkovpavel houfek bandcomodo